Перша національна база
трансфертного ціноутворення

Про нас

Надання інформаційно-консультаційних послуг здійснює:

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТРАНСФЕРТА» (ЄДРПОУ 40183456).

ТОВ «Трансферта» є консалтинговою компанією, яка спеціалізується на наданні інформаційно-консультаційних послуг з питань трансфертного ціноутворення.

ТОВ «Трансферта» володіє власною приватною базою даних Трансферта, у якій накопичується інформація про світові, внутрішні, експортні, імпортні, біржові та ін. ціни на товари (роботи, послуги), а також інформація про результати діяльності українських компаній. Інформація, яка наявна в базі даних Трансферта, береться із загальнодоступних джерел інформації та переробляється у формат, зручний для використання у цілях, повязаних із трансфертним ціноутворенням.

Розробку трансфертної документації та надання інших супутніх послуг здійснює:

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕН ЕНД ТІ АУДИТ» (ЄДРПОУ 41219624).

ТОВ «Ен Енд Ті Аудит» є національною компанією, яка займається діяльністю у сфері права, бухгалтерського обліку та аудиту, надає консультації з питань оподаткування, комерційної діяльності та керування.

ТОВ «Ен Енд Ті Аудит» включено до Реєстру аудиторських фірм та аудиторів (свідоцтво № 4702).

Персонал компанії має багаторічний досвід у всіх сферах аудиту (незалежному, внутрішньому, державному). Провідні фахівці є сертифікованими аудиторами України, мають наукові ступені, сертифікати податкових консультантів Спілки податкових консультантів України, міжнародні сертифікати професійних бухгалтерів за програмою CIPA, дипломи Асоціації дипломованих сертифікованих бухгалтерів (ACCA) з міжнародної фінансової звітності, свідоцтва про право здійснення діяльності арбітражного керуючого.

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Як ми захищаємо вашу інформацію

Ми вживаємо відповідних заходів безпеки по збору, зберіганні й обробці зібраних даних для захисту їх від несанкціонованого доступу, зміни, розкриття або знищення Вашої особистої інформації (ім'я користувача, пароль, інформація транзакції й дані, що зберігаються на нашому Сайті).

Загальний доступ до особистої інформації

Ми не продаємо, не обмінюємо або не даємо в оренду особисту інформацію користувачів. Ми можемо надавати загальні демографічні дані, не пов'язані з особистою інформацією, нашими партнерами й рекламодавцями для цілей, описаних вище. Ми можемо використовувати сторонніх постачальників послуг, щоб допомогти нам управляти нашим бізнесом і Сайтом або управляти діяльністю від нашого імені, наприклад, проведення розсилання або статистичні й інші дослідження. Ми можемо ділитися цією інформацією із цими третіми особами для обмежених цілей за умови, що Ви дали нам відповідні дозволи.

Зміни в політику конфіденційності

Ми маємо право за своїм розсудом обновляти дану політику конфіденційності в будь-який час. У цьому випадку ми опублікуємо повідомлення на головній сторінці нашого Сайту й повідомимо Вас про це по електронній пошті. Ми рекомендуємо користувачам регулярно перевіряти цю сторінку для того, щоб бути в курсі будь-яких змін про те, як ми захищаємо особисту інформацію, яку ми збираємо. Використовуючи Сайт, Ви погоджуєтеся із прийняттям на себе відповідальності за періодичне ознайомлення з Політикою конфіденційності й змінами в ній.

Ваша згода із цими умовами

Використовуючи цей Сайт, Ви виражаєте свою згоду із цією політикою. Якщо Ви не згодні із цією політикою, будь ласка, не використовуйте наш Сайт. Ваше подальше використання Сайту після внесення змін у справжню політику буде розглядатися як Ваша згода із цими змінами.

Відмова від відповідальності

Помніть, політика конфіденційності при відвідуванні сторонніх Сайтів третіх осіб, не підпадає під дії даного документа. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за дії інших веб-сайтів.